Ο Αγιασμός του Σχολείου Δεύτερης Ευκαιρίας του Δήμου Ν. Προποντίδας για την τρέχουσα σχολική χρονιά πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 29/11/21 και ώρα 6:00μ.μ στο 2ο Γυμνάσιο Ν. Μουδανιών παρουσία του Δημάρχου Ν. Προποντίδας Μ. Καρρά, της Προέδρου του Δημοτικού Συμβουλίου κας Δέσποινας Ραμανδάνη, εκπαιδευτών και εκπαιδευόμενων.Θα θέλαμε να ευχηθούμε σε όλους τους εκπαιδευομένους καλή σχολική με ΥΓΕΙΑ και δύναμη.

Η χρονιά μπορεί να είναι δύσκολη αλλά η διεύθυνση και το εκπαιδευτικό προσωπικό είναι δίπλα στους εκπαιδευομένους για να τους στηρίξει σε αυτή τους τη προσπάθεια.Δεν γίνεται να παραλείψουμε και να μην ευχαριστήσουμε και το ΔΙΕΚ Ν.Μουδανιών για την ευγενική προσφορά και παρασκευή των εδεσμάτων που συνόδευσαν γευστικά το κλείσιμο της όμορφη τελετής του αγιασμού μας.

Η Διεύθυνση και το εκπαιδευτικό προσωπικό του ΣΔΕ Ν.Προποντίδας