Την Παρασκευή 22/3 στις 5μ.μ στο σχολείο μας πραγματοποιήθηκε η γιορτή της 25ης Μαρτίου. Συμμετείχε σχεδόν το σύνολο των εκπαιδευομένων με περισσή χαρά, κέφι αλλά και δημιουργικότητα! Ευχαριστούμε θερμά τις εκπαιδεύτριες για την εξαιρετική οργάνωση της γιορτής κα Ελένη Κοφίνη φιλόλογο του σχολείου για τον συντονισμό και την επιμέλεια των κειμένων, του θεατρικού και των τραγουδιών της παρουσίασης καθώς και την υποδιευθύντρια, κα Βένα Κουβαρά, για τον συντονισμό της γιορτής και την επιμέλεια της χορωδίας. Ευχαριστούμε, κυρίως, τους εκπαιδευόμενούς μας που από τη πρώτη στιγμή ήταν πρόθυμοι να συνεργαστούν άψογα μεταξύ τους και να καταθέσουν τις ιδέες τους, τις προτάσεις τους και όλον τους τον εαυτό στη δημιουργία αυτής της γιορτής. Και του χρόνου!